point bilgi işlem
ÇİZGİM TURİZM 0216 467 41 29 - çizgim turizm, turizm firması, göztepe servis firması, anadolu yakası servis firması, okul taşımacığı, okul servisi, anadolu yakası okul servisi
HAKKIMIZDA

Çizgim Turizm

           Çizgim Turizm San. Tic. Ltd. Şti., siz değerli velilerimize 26 yıldır ferdi, 16 yıldır kurumsal olarak aksatmaksızın servis hizmeti vermiş ve yine sizlerin takdiri doğrultusunda daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

            Deneyimli, sorumluluk sahibi, çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, eğitimli sürücülerimiz ve rehberlerimiz çocuklarınızın güvenli bir şekilde evden okula, okuldan eve seyahatlerinde gereken özen ve hassasiyeti göstermektedirler.

             Araçlarımızın gerekli güvenlik donanımları tam, modelleri yüksek, (5 yaştan küçük) periyodik bakımları düzenli yapılmış, her türlü yol ve hava şartlarına uygundur.

            Şirket politikamız yaptığımız işin sorumluluğunu ön planda tutarak, hizmetin aksamaması için tüm çalışan personelimizin (şirket yetkilileri,sürücü ve rehberler) sizlere kesintisiz iletişim imkanı sağlamaktadır. 24 saat bizlere ulaşabileceğiniz bilgisayar ortamında (internet sitemiz & mail adresimiz) siz değerli velilerimize hizmet vermektedir.

            Şirketimizin kalite standardının siz değerli velilerimizin eleştiri ve övgüleri doğrultusunda en üst noktasına ulaşacağına olan inancımız sonsuzdur.

            Sürücü ve Rehberimiz gerek okulumuz bünyesinde yılda iki kez seminer verilmek suretiyle bilgilerini tazelemek ve güncelleştirmek için kursa tabi tutulmaktadır.

            Araç Sürücü ve Rehberimiz kaza ve arıza acil eylem planımız konusunda bilgili ve eğitilmişlerdir. Araçlarımızda taşıdığımız öğrencilerimizin tümü kasko,zorunlu mali trafik sigortası dışında koltuk sigortası ile güvence altına alınmışlardır.

            Çizgim turizm Ltd. Şti olarak servis hizmeti verdiğimiz her bireyi ailemizde biri olarak kabul edip kısaca BİZ BİR AİLEYİZ diyoruz.

Saygılarımızla .


 BİZDEN HABERLER

 

 *  
   
*

 

*  
*  

 

 İNSAN KAYNAKLARI